De winnaar van de Woldenestafette 2018 is:
Plato & Runnersworld Running team in een tijd van: 3.10.40 uur





  Plato & Runnersworld Running Team   km/p.u.
  201 Antien van der Vegt 0:24:28 14,47
  202 Marije Hulzebos 0:18:14 16,12
  203 Aard van der Vinne 0:27:11 16,77
  204 Ilona Stille 0:14:05 13,63
  205 Jirtsin Beenhakker 0:35:45 13,59
  206 Aard van der Vinne 0:11:18 15,93
  207 Johan Hulzebos 0:25:21 15,15
  208 Aard van der Vinne 0:34:18 15,92
  Totaaltijd team 3:10:40 15,17
  LGR'88 Dream Team   km/p.u.
171 Rosan Hoogenberg 0:26:03 13,59
172 Mick Lodder 0:20:45 14,17
173 Bulent Suvan 0:30:05 15,16
174 Theo Nijmeijer 0:12:18 15,61
175 John Keizer 0:34:45 13,99
176 Johan Kuiper 0:12:43 14,15
177 Tjerk Koning 0:24:26 15,72
178 Ronald van Lubek 0:36:08 15,11
  Totaaltijd team 3:17:13 14,66
  De Amateuristische Profs   km/p.u.
      1 Alwin Hoorn 0:23:02 15,37
      2 Sidney Lubbinge 0:20:28 14,36
      3 Arjan van Vliet 0:32:42 13,94
      4 Sven de Nijs 0:14:03 13,67
      5 Margot Reinders 0:35:31 13,68
      6 Sven de Nijs 0:13:10 13,67
      7 Alwin Hoorn 0:24:57 15,39
      8 Sidney Lubbinge 0:37:33 14,54
  Totaaltijd team 3:21:26 14,36
  Wolderwijs   km/p.u.
231 Miranda Vrielink 0:27:15 12,99
232 Sep Benak 0:21:18 13,80
233 Jos Boomsma 0:29:31 15,45
234 Klaas Kooistra 0:11:56 16,09
235 Jos Boomsma 0:33:04 14,70
236 Jarno Oeben 0:14:56 12,05
237 Edgar Suselbeek 0:29:03 13,22
238 Klaas Kooistra 0:36:07 15,12
  Totaaltijd team 3:23:10 14,23
  Loopcoalitie Medewij   km/p.u.
    61 Eric Moen 0:23:47 14,88
    62 Joost Moen 0:26:00 11,31
    63 Harold Hofenk 0:30:30 14,95
    64 Rixt Hofenk 0:14:51 12,93
    65 Eric Moen 0:34:04 14,27
    66 Wout Zilverberg 0:14:04 12,80
    67 Harold Hofenk 0:24:50 15,46
    68 David Peereboom 0:39:15 13,91
  Totaaltijd team 3:27:21 13,95
  Loopgroep Ruinen Team 1   km/p.u.
  181 Albert Pieter Venema 0:23:02 15,37
  182 Jonaton Venema 0:17:58 16,36
  183 Henk Gommer 0:37:19 12,22
  184 Annette de Nijs 0:14:31 13,23
  185 Herbert de Nijs 0:35:13 13,80
  186 Annette de Nijs 0:13:27 13,38
  187 Marjan Bult 0:31:00 12,39
  188 Jacco Struik 0:40:07 13,61
  Totaaltijd team 3:32:37 13,60
  Loopgroep Vierpolders II   km/p.u.
  141 Nico Enthoven 0:28:09 12,58
  142 Saskia van Roon 0:26:31 11,09
  143 Jelle Enthoven 0:29:08 15,65
  144 John v.d. Marel 0:12:57 14,83
  145 Nico Enthoven 0:41:12 11,80
  146 Eddy Westerhout 0:17:55 10,05
  147 John v.d. Marel 0:26:23 14,55
  148 Jelle Enthoven 0:34:44 15,72
  Totaaltijd team 3:36:59 13,33
  Klaplopers 2.0   km/p.u.
    71 Theo Beuving 0:26:27 13,38
    72 Martin Batterink 0:23:39 12,43
    73 Erik Westerhof 0:36:22 12,54
    74 Theo Beuving 0:14:22 13,36
    75 Alfons Batterink 0:34:31 14,08
    76 Martin Batterink 0:13:45 13,09
    77 Benny Koekoek 0:29:31 13,01
    78 Philip Bosscher 0:42:41 12,79
  Totaaltijd team 3:41:18 13,07
  Loopgroep Vierpolders I   km/p.u.
  131 Roel van Grootveld 0:27:14 13,00
  132 Anneke Hogervorst 0:30:03 9,78
  133 Rose Enthoven 0:30:12 15,10
  134 Sjaak van Roon 0:14:06 13,62
  135 Roel van Grootveld 0:38:44 12,55
  136 Anneke Hogervorst 0:18:05 9,95
  137 Sjaak van Roon 0:31:16 12,28
  138 Rose Enthoven 0:37:16 14,65
  Totaaltijd team 3:46:56 12,74
  LGR'88 65+ team   km/p.u.
151 Henk Nimeijer 0:30:22 11,66
152 Jan van Lubek 0:20:54 14,07
153 Levert Klooster 0:38:13 11,93
154 Peter van 't Rood 0:16:19 11,77
155 Dirk Koning 0:35:18 13,77
156 Willem Zoer 0:14:29 12,43
157 Dick van der Vegt 0:30:58 12,40
158 Jan van Lubek 0:41:02 13,31
  Totaaltijd team 3:47:35 12,71
  Ren met Ben   km/p.u.
91 Clari Rolleman 0:26:15 13,49
92 Jarno de Vries 0:23:18 12,62
93 Linda Brouwer 0:37:56 12,02
94 Klaas Jonkman 0:14:36 13,15
95 Harrie Kruizinga 0:38:57 12,48
96 Brigitte Zwart 0:15:54 11,32
97 Moniek Kemink 0:32:31 11,81
98 Edwin Zwiep 0:41:44 13,08
  Totaaltijd team 3:51:11 12,51
  Meujj/Kampstaal combinatie   km/p.u.
  251 Imre Gol 0:25:50 13,70
  252 Sem Hogenhorst 0:21:40 13,57
  253 Lars van Engelenhoven 0:36:51 12,37
  254 Frank Jansen 0:13:26 14,24
  255 Bas Weideman 0:42:02 11,56
  256 Lennart Bijker 0:14:05 12,78
  257 Ilse Kreeft 0:34:51 11,02
  258 Maurice Jans 0:42:29 12,85
  Totaaltijd team 3:51:14 12,51
  Reestrunners   km/p.u.
51 Teun Hoogeveen 0:27:01 13,10
52 Gunter Runow 0:24:44 11,89
53 Gosse Folkersma 0:35:43 12,77
54 Jolanda Talen 0:16:07 11,91
55 Bart Hoogeveen 0:35:54 13,54
56 Bert Bakker 0:15:24 11,69
57 Gerard Inberg 0:33:45 11,38
58 Evert Bisschop 0:42:41 12,79
  Totaaltijd team 3:51:19 12,50
  Beat the Beast   km/p.u.
41 Jonny Talen 0:29:09 12,14
42 Alexander Sieders 0:23:01 12,77
43 Sandra Medendorp 0:35:47 12,74
44 Martin van Riesen 0:14:15 13,47
45 Alexander Sieders 0:40:41 11,95
46 Sandra Medendorp 0:13:35 13,25
47 Jonny Talen 0:30:51 12,45
48 Martin van Riesen 0:45:40 11,96
  Totaaltijd team 3:52:59 12,41
  Stroeve doodlopers   km/p.u.
    81 Janneke Timmer 0:34:33 10,25
    82 Willem Verhaar 0:28:05 10,47
    83 Ron Verhaar 0:34:35 13,19
    84 Isabella Verhaar 0:16:39 11,53
    85 Stefan van Doorn 0:40:30 12,00
    86 Marleen Raggers 0:19:58 9,02
    87 Robin de Jonge 0:29:23 13,07
    88 Erwin Raggers 0:37:45 14,46
  Totaaltijd team 4:01:28 11,98
  Refaja   km/p.u.
  261 Aafke van Kammen 0:34:08 10,37
  262 Joran Kroezen 0:26:07 11,26
  263 Arie Prins 0:37:15 12,24
  264 Ralf Strijker 0:17:10 11,18
  265 Sander Alberts 0:40:41 11,95
  266 Rosa van Vliet 0:15:17 11,78
  267 Amos 0:30:17 12,68
  268 Elsbert Strijker 0:48:16 11,31
  Totaaltijd team 4:09:11 11,61
  Komt voor de Bakker!   km/p.u.
101 Wim de Pruis 0:29:34 11,97
102 Erna van Bezoen 0:26:02 11,29
103 Carolien Nijenhuis 0:41:34 10,97
104 Wim de Pruis 0:15:53 12,09
105 Laura Nijsingh 0:43:06 11,28
106 Erna van Bezoen 0:15:56 11,30
107 Simone Schonewille 0:34:07 11,26
108 Jan Hein v.d. Bruggen 0:45:26 12,02
  Totaaltijd team 4:11:38 11,49
  Atlas Sport   km/p.u.
    11 Nicole 0:32:58 10,74
    12 Merel 0:25:57 11,33
    13 Maureen 0:37:12 12,26
    14 Krista 0:18:48 10,21
    15 Arnoud 0:41:40 11,66
    16 Lydia 0:15:43 11,45
    17 Britt Drost 0:35:32 10,81
    18 Hessel 0:44:47 12,19
  Totaaltijd team 4:12:37 11,45
  Team Echten e.o.   km/p.u.
  241 Peter Steenbergen 0:34:02 10,40
  242 Mariska Bloemberg 0:28:54 10,17
  243 Koos Stukje 0:39:22 11,58
  244 Gerrie Hempen 0:17:37 10,90
  245 André Dekker 0:39:08 12,42
  246 Brigitte Vogels 0:17:15 10,43
  247 Lita Nijstad 0:33:32 11,45
  248 Marit van den Berg 0:43:17 12,61
  Totaaltijd team 4:13:07 11,43
  LGR'88 Team 2   km/p.u.
161 Esther Schonewille 0:32:40 10,84
162 Annelies Elshout 0:28:35 10,29
163 Albert Godeke 0:39:28 11,55
164 Marjan Brinkman 0:14:27 13,29
165 Marleen Luning 0:42:00 11,57
166 Chieneke van den Brug 0:16:16 11,07
167 Marie Kuijer 0:44:21 8,66
168 Bernard Korten 0:41:12 13,25
  Totaaltijd team 4:18:59 11,17
  Visio 2   km/p.u.
  301 Oscar Standaart 0:26:15 13,49
  302 Wout van Drunen 0:26:15 11,20
  303 Leo Kochen 0:35:54 12,70
  304 Egbert Veldman/Ingrid Boswinkel 0:19:56 9,63
  305 Rene Uunk - Monique Wieringa 0:49:44 9,77
  306 Debbie en Mireille 0:20:21 8,85
  307 Marc Keuning 0:38:37 9,94
  308 Leo Kochen 0:46:27 11,75
  Totaaltijd team 4:23:29 10,98
  Loopgroep Koekange   km/p.u.
    21 Geke Andeweg 0:31:54 11,10
    22 Karin Holties 0:29:29 9,97
    23 Annemiek Benning 0:40:40 11,21
    24 Annet Zoer 0:16:42 11,50
    25 Lia Kuijer 0:47:35 10,21
    26 Annet Zoer 0:16:00 11,25
    27 Arjan ten Oever 0:38:42 9,92
    28 Erwin Kuiper 0:44:10 12,36
  Totaaltijd team 4:25:12 10,90
  Team Struik   km/p.u.
  121 Gertrud Struik 0:33:31 10,56
  122 Jan Struik 0:20:35 14,28
  123 Lotte Struik 0:50:58 8,95
  124 Hanneke van Eijk 0:17:50 10,77
  125 Renze Reef 0:45:15 10,74
  126 Linda Eggengoor 0:15:51 11,36
  127 Jet Struik 0:45:30 8,63
  128 Jan Struik 0:40:00 13,65
  Totaaltijd team 4:29:30 10,73
  H.A.P. Ruinen   km/p.u.
221 Jolanda Boonstra 0:36:16 9,76
222 Yvonne Niemeijer 0:32:04 9,17
223 Rieta Boverhof 0:41:56 10,87
224 Hillien van Dijk 0:17:39 10,88
225 Gerda Tissingh 0:40:44 11,93
226 Jan Paul Ouwen 0:18:39 9,65
227 Anne Margot Raskott 0:32:17 11,89
228 Monica Scheper 0:50:03 10,91
  Totaaltijd team 4:29:38 10,73
  Loopgroep Zuidwolde   km/p.u.
31 Michel Veninga 0:28:15 12,53
32 Eric van den Berg 0:32:11 9,14
33 Albert Heere 0:42:46 10,66
34 Marijke Logtenberg 0:19:20 9,93
35 Hilde Lanting 0:47:41 10,19
36 Vera Botter 0:16:51 10,68
37 Peter Weustink 0:38:29 9,98
38 Michel Veninga 0:44:53 12,16
  Totaaltijd team 4:30:26 10,69
  Loopgroep Ruinen Team 2   km/p.u.
  191 Christel Mos 0:33:11 10,67
  192 Hennie Slomp 0:28:10 10,44
  193 Arend Mekkes 0:43:19 10,53
  194 Ashley Schuring 0:21:13 9,05
  195 Jannie Suselbeek 0:47:57 10,14
  196 Bianca Kuik 0:20:03 8,98
  197 Evert Dekker 0:32:12 11,93
  198 Harm Smit 0:44:49 12,18
  Totaaltijd team 4:30:54 10,68
  Toppers Kijlstra Loopgroep Hoogeveen   km/p.u.
211 Ferwin 0:31:42 11,17
212 Herman 0:32:58 8,92
213 Wim 0:38:29 11,85
214 Rita 0:20:13 9,50
215 Jolanda 0:49:37 9,80
216 Peter 0:20:35 8,74
217 Wim 0:33:11 11,57
218 Ferwin 0:50:05 10,90
  Totaaltijd team 4:36:50 10,45
  Buurtteam de Wolden   km/p.u.
111 Dyonne 0:37:24 9,47
112 Natascha 0:25:36 11,48
113 Betsy 0:46:01 9,91
114 Karin 0:20:50 9,22
115 Jans 0:45:05 10,78
116 Kim 0:18:05 9,95
117 Marloes 0:40:24 9,50
118 Pieter 0:44:53 12,16
  Totaaltijd team 4:38:18 10,39
  Visio 1   km/p.u.
291 Mariska en Harmanda 0:35:34 9,95
292 Art Grit 0:22:43 12,94
293 Jetty Kuiper en Priscilla 0:50:05 9,10
294 Eelco en Zwaanet 0:24:26 7,86
295 Hero Hoekstra 0:47:58 10,13
296 Art Grit 0:17:15 10,43
297 Arend Grit 0:35:24 10,85
298 Wim ten Brinke 0:48:46 11,20
  Totaaltijd team 4:42:11 10,25
  Enjoy Running - Team Zuidwolde/Meppel   km/p.u.
281 Yvonne Schalk 0:38:36 9,17
282 Anita Dijk 0:28:54 10,17
283 Dik Zantingh 0:37:37 12,12
284 Bert Koekoek 0:18:13 10,54
285 Arina Teekens 0:49:38 9,79
286 Anita Vos 0:22:52 7,87
287 Johan Schreur 0:36:42 10,46
288 Willemiek Nijdam 0:49:52 10,95
  Totaaltijd team 4:42:24 10,24
  Enjoy Running - Team Hoogeveen   km/p.u.
271 Willemijn Schaafsma 0:38:23 9,22
272 Janine Lichtendonk 0:30:54 9,51
273 Jetty van Achteren 0:46:34 9,79
274 Henk Beekelaar 0:21:03 9,12
275 Trijnie Fictorie 0:50:02 9,71
276 Janine Lichtendonk 0:18:44 9,61
277 Agnes Pol 0:36:49 10,43
278 Berma Boer 1:01:57 8,81
  Totaaltijd team 5:04:26 9,50