uitslagen 2014


De doorkomsttijden op de wisselplaatsen.
Zaterdag 20 september 2014.

PltsNaamGJWoonplaats/VerenigingTijd
1Gerard Kroes SQM Running Team  22:00 
2Henk Russcher bouw23:45 
3Evert Bisschop Reestrunners II25:15 
4Theo Niemeijer Team I LGR`8825:24 
5Sven de Nijs De Amateuristische p25:30 
6Dirk Koning 60+ Team LGR`8825:38 
7Edwin Helder Ren met Ben25:49 
8Joost Team Ensing26:16 
9Greetje Keizer Loopgroep Koekange26:25 
10Kasper Kikkert Team Benning Bouw26:29 
11Jacco Struik Tjonge team26:30 
12Marcel Bakker Loopgroep Spier26:55 
13Henri Spijkerman Lemniscaat27:07 
14Anette de Nijs Runer runners27:11 
15Bas Fousert Artizzl 127:12 
16Greetje Pekel canicross dwingelder28:22 
17Danielle Slomp Team II LGR`8828:35 
18Jarno de Vries Loopgroep Zuidwolde28:39 
19Arjan Coolrunnings29:15 
20Ina Lions Meppel29:32 
21Harm vd Sleen Loopgroep Hoogeveen29:47 
22Lita Nijstad Team Echten29:47 
23Ellen Drogt Reestrunners29:47 
24Harry Drost Loopcoalitie Medewij29:55 
25Henk Stapel Loopgroep Veeningen30:13 
26Reinder Schreuder Hartahe30:22 
27Teun Volgt31:22 
28Dick Teunis Gezondheidszorg De W31:53 
29Harron H.M.E. keer twee32:20 
30Vanny de man Hoogstra Team Bonen32:48 
31Jose & Andre Team Spek33:10 
32Martine Verkade recreanten Dames gem34:15 
33Janneke Timmer Bootcamp Veeningen35:08 
34Manon Samen Sterk35:15 
35Sandra Ovinge Team III LGR`8835:35 
36Peter Weustink Loopgroep Zuidwolde35:38 
37Marietje Nefkens Fysio Meppel/Artizzl35:39 
38Janco Steenbergen Manutam35:50 
39Greet Otten Enjoy Running36:22 
40Janneke Molenhuis SQM Running Team40:17 
41Bernard Russcher bouw44:32 
42Margot Reinders De Amateuristische p44:40 
43Renate Bosman Team I LGR`8847:58 
44Levert Klooster 60+ Team LGR`8848:23 
45Eric Moen Loopcoalitie Medewij48:25 
46Gunter Runow Reestrunners II48:42 
47Bas Team Ensing49:48 
48Marianne Kreeft Ren met Ben50:05 
49Sep Coolrunnings50:14 
50Klaas Jonkman Loopgroep Zuidwolde51:22 
51Roel Steenbergen Team Benning Bouw51:25 
52Rene Tulner Lemniscaat51:33 
53Paul Annegarn Runer runners51:40 
54Jan Verschuur Loopgroep Spier52:42 
55Erna Mulder Team II LGR`8853:44 
56Patrick canicross dwingelder55:07 
57Helen van Elven Reestrunners55:20 
58Tjerk Koning Team III LGR`8855:57 
59Eline Stegeman Gezondheidszorg De W56:04 
60Bernadette Lions Meppel56:42 
61Lia Kuijer Loopgroep Koekange57:32 
62Roel Bouwmeester Team Echten57:40 
63Daniele Jonkman Manutam59:15 
64Rita Jacobs Loopgroep Hoogeveen59:32 
65Bianca Kuik Tjonge team59:52 
66Ali de Blecourt Hartahe1:00:43 
67Janny Volgt1:00:49 
68Marjan Stapel Loopgroep Veeningen1:01:05 
69Marit Schonewille H.M.E. keer twee1:03:16 
70Joke Samen Sterk1:03:41 
71Linda Woltinge Team Bonen1:04:43 
72Marleen Holland Bootcamp Veeningen1:04:55 
73Sabina Keizer Fysio Meppel/Artizzl1:05:54 
74Lars Nefkens Artizzl 11:06:01 
75Marianne Stevens recreanten Dames gem1:07:09 
76Karin Mulder Enjoy Running1:08:43 
77Robert Oltmans Team Spek1:10:06 
78Frans Ham Loopgroep Zuidwolde1:12:06 
79Erik Kuijer SQM Running Team1:03:15 
80Remco Akse Team I LGR`881:10:44 
81Kasper Russcher bouw1:12:03 
82Bram Inberg Reestrunners II1:13:58 
83Jan van Lubek 60+ Team LGR`881:14:18 
84Arjan van Vliet De Amateuristische p1:14:38 
85Roel Coolrunnings1:16:36 
86Peter Baard Ren met Ben1:18:20 
87Harald Dinkelberg Loopcoalitie Medewij1:20:24 
88Peter Bruinenberg Lemniscaat1:20:25 
89Rick Munster Loopgroep Zuidwolde1:21:13 
90Arjan Team Ensing1:21:45 
91Ineke Kip Team Benning Bouw1:21:57 
92Cristel Mos Runer runners1:22:54 
93Rudy vd Wijk Loopgroep Spier1:23:14 
94Mariska Meijer Team II LGR`881:25:35 
95Alida de Graaf Reestrunners1:26:22 
96Dineke canicross dwingelder1:27:02 
97Toni Lions Meppel1:28:24 
98Sander Klaster Team Echten1:28:50 
99Stephanie Jonkman Manutam1:30:39 
100Bert van Bremen Gezondheidszorg De W1:31:19 
101Esther Schonewille Team III LGR`881:31:45 
102Mirjam Volgt1:31:59 
103Eelke Samen Sterk1:33:19 
104Edwin Drogt Loopgroep Koekange1:33:45 
105Tanja Brok Hartahe1:34:45 
106Reinder Boomsma Loopgroep Hoogeveen1:36:33 
107Aaltje Wams Tjonge team1:38:05 
108Esmiralda Meeusen H.M.E. keer twee1:38:20 
109Isabella Verhaar Bootcamp Veeningen1:39:12 
110Sabine Klomp Team Spek1:39:38 
111Marielle Molenaar Loopgroep Veeningen1:41:58 
112Sanne Keizer Fysio Meppel/Artizzl1:43:00 
113Robert Keizer Artizzl 11:43:01 
114Trijnie Fictorie Enjoy Running1:44:56 
115Jolanda Bos recreanten Dames gem1:45:53 
116Roelie Schonewille Loopgroep Zuidwolde1:52:20 
117Art Grit Team Bonen1:55:00 
118Gerard Kroes SQM Running Team1:21:00 
119Loe Andriol Team I LGR`881:29:29 
120Hilko Russcher bouw1:31:50 
121Teun Hoogeveen Reestrunners II1:32:20 
122Martine Buhler De Amateuristische p1:34:55 
123Edgar Coolrunnings1:35:34 
124Willem Zoer 60+ Team LGR`881:35:55 
125Nicole Donkervoort Ren met Ben1:39:08 
126Edwin Zwiep Loopgroep Zuidwolde1:40:20 
127Dennis Nijstad Team Benning Bouw1:40:42 
128Laurens Emmink Lemniscaat1:41:21 
129Jan albert Kreuze Loopcoalitie Medewij1:41:22 
130Hilda Mulder Loopgroep Spier1:42:45 
131Bert Team Ensing1:44:12 
132Paul Annegarn Runer runners1:44:14 
133Frank Everts Manutam1:48:22 
134Ingrid Veenstra Team II LGR`881:48:34 
135Jolanda Talen Reestrunners1:49:09 
136Bas Hempen Team Echten1:50:14 
137Dagmar Lions Meppel1:52:19 
138Carla Frijnts Gezondheidszorg De W1:55:25 
139Marjanna canicross dwingelder1:55:52 
140Marielle vd Zande Team III LGR`881:56:54 
141Aly Volgt1:57:09 
142Hettie Samen Sterk1:58:09 
143Lucia Makken Loopgroep Hoogeveen2:00:27 
144Ageeth Heuvelman Loopgroep Koekange2:00:48 
145Maaike Hofstee H.M.E. keer twee2:02:14 
146Arend jan Steenbergen Hartahe2:02:52 
147Larissa Bootcamp Veeningen2:05:11 
148Marloes van der Haar Fysio Meppel/Artizzl2:05:35 
149Janneke Wielink recreanten Dames gem2:09:18 
150Mariska Loopgroep Veeningen2:10:25 
151Rene Wams Tjonge team2:11:17 
152Roelien & Henk Team Spek2:11:20 
153Alberta Harms Enjoy Running2:12:51 
154Hans Fousert Artizzl 12:13:25 
155Henny Horsman Loopgroep Zuidwolde2:22:12 
156Andrea & Jettie Team Bonen2:25:09 
157Jerry Schutte SQM Running Team1:53:03 
158Bulent Suvan Team I LGR`882:01:28 
159Jan Witte Reestrunners II2:10:08 
160Henk Russcher bouw2:10:20 
161Sep Coolrunnings2:13:25 
162Margot Reinders De Amateuristische p2:14:32 
163Dick vd Vegt 60+ Team LGR`882:14:40 
164Robert Smit Team Benning Bouw2:17:20 
165Jan Allard Benak Lemniscaat2:17:44 
166Paul Mos Runer runners2:21:42 
167Gert-Jan Mannak Ren met Ben2:22:05 
168Moniek Kemink Loopgroep Zuidwolde2:22:17 
169Marcel Bakker Loopgroep Spier2:22:20 
170Henk Team Ensing2:25:23 
171Harry Drost Loopcoalitie Medewij2:27:10 
172Robin Smit Team Echten2:28:12 
173Bert Meijer Team II LGR`882:29:56 
174Annemieke Volgt2:31:40 
175Ellen Drogt Reestrunners2:33:31 
176Stef Samen Sterk2:35:56 
177Robert Lions Meppel2:39:52 
178Peter Brontsema Manutam2:42:16 
179Monica canicross dwingelder2:44:45 
180Jan Kamstra Loopgroep Hoogeveen2:45:42 
181Janet de Boer Gezondheidszorg De W2:45:58 
182Sylvia vd Heuvel Loopgroep Veeningen2:46:44 
183Linda Luten Bootcamp Veeningen2:46:58 
184Erik Mager H.M.E. keer twee2:48:02 
185Sabine Kleindienst Loopgroep Koekange2:48:25 
186Sandra Boers Team III LGR`882:51:22 
187Karin Dolstra Fysio Meppel/Artizzl2:53:20 
188Hans van Renesse Hartahe2:53:52 
189Arend Mekkes Tjonge team2:57:54 
190Albert Vrieling Artizzl 12:57:55 
191Sandra Bos recreanten Dames gem2:59:13 
192Tineke Vasbinder Loopgroep Zuidwolde3:09:58 
193Jetty van Achteren Enjoy Running3:10:00 
194Joris & Mariska Team Spek3:13:25 
195Ilona van Vliet Team Bonen3:17:22 
196Janneke Molenhuis SQM Running Team2:05:20 
197Marleen Luning Team I LGR`882:14:38 
198Gunter Runow Reestrunners II2:23:20 
199Hilko Russcher bouw2:24:17 
200Danny Coolrunnings2:26:30 
201Sidney Lubbinge De Amateuristische p2:28:12 
202Jan Boomsma 60+ Team LGR`882:29:50 
203Roel Steenbergen Team Benning Bouw2:30:03 
204Margriet Westerik Loopgroep Zuidwolde2:33:20 
205Arjan Frijlink Lemniscaat2:34:12 
206Anniek Mos Runer runners2:34:38 
207Roel Kleine Loopgroep Spier2:35:10 
208Ionka Mannak Ren met Ben2:36:36 
209Edwin Team Ensing2:40:47 
210Annemiek Dinkelberg Loopcoalitie Medewij2:46:08 
211Mieke Beekelaar Team Echten2:46:53 
212Esther Volgt2:47:12 
213Elly Remmelts Team II LGR`882:47:19 
214Koen Schuiling Reestrunners2:48:45 
215Maaike Samen Sterk2:52:20 
216Alexander Lions Meppel2:55:55 
217Janco Steenbergen Manutam3:00:10 
218Klaske Bosma Bootcamp Veeningen3:02:28 
219Peter de Roo Loopgroep Hoogeveen3:03:57 
220Sandra Jans Gezondheidszorg De W3:04:20 
221Maaike Hofstee H.M.E. keer twee3:04:42 
222Saskia Speksnijder Loopgroep Koekange3:05:38 
223Linda canicross dwingelder3:06:14 
224Frieda Compagner Team III LGR`883:08:10 
225Reinder Schreuder Hartahe3:08:26 
226666666 Loopgroep Veeningen3:09:06 
227Marietje Nefkens Fysio Meppel/Artizzl3:09:15 
228Jacco Struik Tjonge team3:11:30 
229Peter Nefkens Artizzl 13:12:50 
230Alice Booy recreanten Dames gem3:20:14 
231Cindy Guichelaar Enjoy Running3:25:27 
232Marijke Logtenberg Loopgroep Zuidwolde3:29:40 
233Else & Marco Team Spek3:33:08 
234Monique & Rene Team Bonen3:34:40 
235Erik Kuijer SQM Running Team2:29:13 
236Bas Glasbergen Team I LGR`882:39:31 
237Evert Bisschop Reestrunners II2:50:14 
238Johan Russcher bouw2:53:15 
239Iris de Blecourt De Amateuristische p2:59:43 
240Henk Nimeijer 60+ Team LGR`882:59:44 
241Jorno Coolrunnings3:01:23 
242Harry Sloots Team Benning Bouw3:02:48 
243Bert Kikkert Loopgroep Zuidwolde3:04:45 
244Bert Remmelts Lemniscaat3:05:14 
245Rudy vd Wijk Loopgroep Spier3:06:42 
246Carolien Meinen Ren met Ben3:10:01 
247Coby Bonen Runer runners3:11:20 
248Sander Team Ensing3:12:33 
249Wout Zilverberg Loopcoalitie Medewij3:18:29 
250Koos Stukje Team Echten3:19:01 
251Henk Volgt3:19:50 
252Debora Kroese Team II LGR`883:20:59 
253Helen van Elven Reestrunners3:24:39 
254Gerda Lions Meppel3:25:22 
255Wendy Samen Sterk3:31:55 
256Leonie Brontsema Manutam3:32:14 
257Mark de Nes Bootcamp Veeningen3:32:41 
258Jessica Oosterhuis Team III LGR`883:39:49 
259Marit Schonewille H.M.E. keer twee3:41:15 
260Sija Vente Loopgroep Veeningen3:43:18 
261Annet Zoer Loopgroep Koekange3:44:00 
262Suzanne Liezen Gezondheidszorg De W3:44:42 
263Henriette Hooge Loopgroep Hoogeveen3:45:43 
264Robert Keizer Artizzl 13:47:57 
265Sabina Keizer Fysio Meppel/Artizzl3:47:58 
266Hennie Slomp Hartahe3:49:00 
267Lianne canicross dwingelder3:50:31 
268Anneke Biemolt recreanten Dames gem3:56:20 
269Betsy Post Tjonge team3:56:38 
270Agnes Pol Enjoy Running4:04:50 
271Rina Huiskes Loopgroep Zuidwolde4:09:08 
272Marc Keuning Team Bonen5:00:00 
273Ingrid Boswinkel Team Spek5:00:00 
274Bjorn van Ekeren SQM Running Team3:05:47 
275Merlijn Trouw Team I LGR`883:16:19 
276Willem Brinkman Reestrunners II3:32:28 
277Bernard Russcher bouw3:37:15 
278Alwin Hoorn De Amateuristische p3:38:19 
279Jan van Lubek 60+ Team LGR`883:41:08 
280Dennis Nijstad Team Benning Bouw3:43:20 
281Edgar Coolrunnings3:43:50 
282Leo Bork Lemniscaat3:45:48 
283Edwin Zwiep Loopgroep Zuidwolde3:47:30 
284Hilda Mulder Loopgroep Spier3:50:51 
285Jaap Santing Ren met Ben3:50:57 
286Herbert Nijs Runer runners3:55:03 
287Eric Moen Loopcoalitie Medewij3:55:15 
288Louis Team Ensing4:00:53 
289Albert Godeke Team II LGR`884:06:24 
290Gerda Volgt4:09:17 
291Ageeth Luning Team Echten4:09:47 
292Frank Everts Manutam4:12:40 
293Rieta Boverhof Reestrunners4:14:30 
294Ilona Schra Bootcamp Veeningen4:15:28 
295Ingrid Lions Meppel4:17:59 
296Linda Samen Sterk4:22:20 
297Mesfun Habtab Loopgroep Koekange4:22:39 
298Henk de Jonge Team III LGR`884:26:12 
299Herman Smits H.M.E. keer twee4:28:37 
300Gonny Westerhuis Loopgroep Hoogeveen4:28:53 
301Andries Meijer Loopgroep Veeningen4:34:45 
302Evert Dekker Hartahe4:37:15 
303Hillien van Dijk Gezondheidszorg De W4:37:37 
304Marian de Poel Fysio Meppel/Artizzl4:41:33 
305Peter Nefkens Artizzl 14:41:33 
306Harm Smit Tjonge team4:43:48 
307Dik Zantingh Enjoy Running4:50:21 
308Karin Kroesbergen recreanten Dames gem4:51:00 
309Margriet canicross dwingelder4:54:46 
310Henk Eulen Loopgroep Zuidwolde4:56:56 
311Joro Sarojoelin Team Spek5:23:00 
312Valia Ranilmoma Team Bonen5:23:00 
 
De opbrengst van 2014 is € 7225,=
allen hartelijk bedankt